Диляна Гайтанджиева призовава Атанас Атанасов да покани за изслушване и шефа на ЦРУ Тулси Габард
По мотив новината, че депутатът от ПП-ДБ Атанас Атанасов в качеството си на ръководител на Комисията за надзор над службите привиква съвещание за чуване на ръководителите на ДАНС, на държавна организация " Разузнаване " и на Служба " Военно разузнаване " за изказванията на Христо Грозев, приканвам Атанасов да предложения на чуване в Народното събрание и шефа на американското разузнаване (ЦРУ и организация " Национална сигурност на САЩ) Тулси Габард.
Това написа журналистът Диляна Гайтанджиева в профила си във Фейсбук откакто по-рано Атанас Атанасов разгласи на своята стена, че ще състои сходно чуване.
" Само преди месец тя съобщи, че " финансирани от Съединени американски щати проучвания в биолаборатории по света приключиха или с пандемия, или с друга здравна рецесия “, което съгласно Грозев и българските малките екрани е дезинформация и съветска агитация ", добави Гайтанджиева.
" Ако Атанасов е справедлив и желае да разбере истината, в реда на нещата е да потърси и американската страна – Тулси Габард, един от най-високите постове в Съединени американски щати, която удостовери същото, което съм посочила в следствията си. И шефът на американското разузнаване ли е сътрудник на Кремъл, тъй като изнася информация за биолабораториите, финансирани от Съединени американски щати? ", написа още тя.




